121 Görüntülenme
Benim Adım İntikam (Il mio nome è vendetta)
5.5 IMDB Puanı

Benim Adım İntikam (Il mio nome è vendetta)

(My Name Is Vendetta)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 90 dakika
Yönetmen
Senaryo Sandrone Dazieri, Franco Fraternale, Cosimo Gomez
Benim Adım İntikam (Il mio nome è vendetta), 2022 yılında gösterime giren bir İtalyan suç aksiyon filmidir. Filmi, Michele Placido yönetmiş ve senaryosunu Placido ve Alessandro Sermoneta yazmıştır. Filmin başrollerinde Alessandro Gassmann, Fortunato Cerlino, Alessio Boni, Greta Scarano ve Vinicio Marchioni yer almaktadır.

Film, bir İtalyan polis memurunun, ailesinin intikamını almak için mafyaya karşı savaşmasını konu alıyor. Filmin Özeti

Film, bir İtalyan polis memuru olan Roberto'nun, ailesinin bir mafya çetesi tarafından öldürülmesiyle başlar. Roberto, ailesinin intikamını almak için mafyaya karşı savaşmaya karar verir.

Roberto, mafyanın içinde bir ajan olarak çalışmaya başlar. Mafyanın sırlarını öğrenir ve onları yok etmek için plan yapar.

Roberto, mafyanın üst düzey üyelerini öldürür ve mafyanın gücünü zayıflatır. Ancak, mafya da Roberto'nun peşine düşer.

Roberto, mafyanın elinden kurtulmak ve ailesinin intikamını almak için son bir savaşa girer.

Filmin Eleştirisi

Benim Adım İntikam, nefes kesen bir intikam hikayesidir. Film, izleyiciyi baştan sona heyecanlandıracak kadar sürükleyici bir hikaye sunuyor.

Filmin en güçlü yönlerinden biri, aksiyon sahneleridir. Filmin aksiyon sahneleri, oldukça gerçekçi ve etkileyicidir.

Filmin diğer güçlü yönlerinden biri de, karakterleridir. Roberto, güçlü ve intikamcı bir karakterdir. Film, Roberto'nun yolculuğunu, izleyiciyi empati kuracak şekilde anlatıyor.

Filmin zayıf yönlerinden biri, bazı sahnelerin biraz fazla şiddetli olmasıdır. Bu, bazı izleyiciler için filmi biraz rahatsız edici hale getirebilir.

Benim Adım İntikam, aksiyon ve suç türünde bir film arıyorsanız, izlemenizi tavsiye edebileceğimiz bir filmdir. Film, izleyiciyi baştan sona heyecanlandıracak kadar sürükleyici bir hikaye sunuyor.