91 Görüntülenme
Broadcast
3.6 IMDB Puanı

Broadcast

(Broadcast)
Senaryo Matthew Luke Tucci, Cole Davidson
Broadcast, Jacob Gentry tarafından yazılan ve yönetilen 2022 yapımı bir Amerikan gerilim filmidir. Film, karanlık bir sır saklayan bir televizyon yayıncısının hikayesini anlatıyor. Filmin başrolünde Rebecca Hall yer alıyor.
Yayın (Broadcast) film afişi resmiYeni pencerede açılır
www.sinemalar.com
Yayın (Broadcast) film afişi

Film, Sara'nın hikayesini anlatıyor. Sara, bir televizyon kanalında yayıncı olarak çalışan genç bir kadındır. Sara, işinden ve hayatından memnundur. Ancak, bir gün, Sara'nın çalıştığı kanalda, garip ve rahatsız edici bir yayın başlar.

Yayın, bir kadının çığlık seslerinden oluşur. Kadının çığlıkları, giderek daha da şiddetlenir. Sara, yayını durdurmak için çabalar, ancak yayını durduramaz.

Sara, yayının arkasındaki sırrı araştırmaya başlar. Sara'nın araştırması, onu karanlık bir sırra götürür. Sara, yayının arkasındaki kişinin, geçmişinden biriyle bağlantılı olduğunu keşfeder.

Broadcast, gizemli bir korku filmidir. Film, izleyicileri rahatsız edici ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarır. Film, izleyicilere akılda kalıcı bir deneyim yaşatacak.

Filmin oyunculukları başarılı. Rebecca Hall, Sara rolünde başarılı bir performans sergiliyor. Hall, Sara'nın endişeli ve çaresiz kişiliğini ustalıkla yansıtıyor. Tim Roth, Sara'nın eski kocası rolünde de oldukça başarılı. Roth, Sara'nın eski kocasının karanlık ve gizemli kişiliğini başarılı bir şekilde canlandırıyor.

Filmin yönetmenliği de başarılı. Jacob Gentry, filmin atmosferini ve gerilimini ustalıkla yansıtıyor. Gentry, filmin görsellerini de oldukça başarılı bir şekilde tasarlıyor.

Broadcast, izleyicileri rahatsız edici ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkaran gizemli bir korku filmidir. Film, izleyicilere akılda kalıcı bir deneyim yaşatacak.