112 Görüntülenme
Suçlu Emily
6.7 IMDB Puanı

Suçlu Emily

(Emily the Criminal)
Senaryo John Patton Ford
Ödüller 9 ödül & 24 Adaylık.
Suçlu Emily (Emily the Criminal), John Patton Ford'un yazıp yönettiği 2022 yapımı bir Amerikan suç filmidir. Film, öğrenci borcunu ödemek için bir yeraltı suç çetesine katılan bir kadının hikayesini anlatıyor. Filmin başrolünde Aubrey Plaza yer alıyor.
Suçlu Emily (Emily the Criminal) film afişi resmiYeni pencerede açılır
www.sinemalar.com
Suçlu Emily (Emily the Criminal) film afişi

Film, Emily adlı bir kadının hikayesini anlatıyor. Emily, üniversiteden mezun olduktan sonra, yüksek öğrenci borcu nedeniyle iş bulmakta zorlanır. Bir gün, Emily, bir yeraltı suç çetesine katılan bir arkadaşıyla tanışır. Emily, bu çeteye katılmayı kabul eder ve kredi kartlarıyla sahte alışveriş yaparak para kazanmaya başlar.

Emily, bu işte oldukça başarılı olur. Ancak, işler kısa sürede kontrolden çıkmaya başlar. Emily, çetenin karanlık işlerinin içine çekilir ve kendisini tehlikeli bir durumda bulur.

Suçlu Emily, gerçekçi bir suç filmidir. Film, sistemin içinde sıkışıp kalan ve çaresiz kalan bir kadının hikayesini anlatıyor. Film, izleyicileri suç dünyasının karanlık taraflarına götürüyor.

Filmin oyunculukları başarılı. Aubrey Plaza, Emily rolünde başarılı bir performans sergiliyor. Plaza, Emily'nin çaresiz ve kararlı kişiliğini ustalıkla yansıtıyor. Theo Rossi, çete lideri Youcef rolünde de oldukça başarılı. Rossi, Youcef'in karizmatik ve tehlikeli kişiliğini başarılı bir şekilde canlandırıyor.

Filmin yönetmenliği de başarılı. John Patton Ford, filmin atmosferini ve gerilimini ustalıkla yansıtıyor. Ford, filmin görsellerini de oldukça başarılı bir şekilde tasarlıyor.

Suçlu Emily, suç filmlerini sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir yapımdır. Film, izleyicilere gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim yaşatacak.