82 Görüntülenme
The Deal
4.4 IMDB Puanı

The Deal

(The Deal)
Yönetmen
Senaryo Sean Presant
The Deal, Orsi Nagypál tarafından yönetilen ve Nagypál ile Zsuzsa Goda tarafından yazılan 2022 yapımı bir Macar drama filmidir. Film, bir anlaşmanın sonucunda bir araya gelen iki kadının hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerinde Alexandra Borbély ve Katalin Gyöngyössy yer alıyor.
Deal (Anlaşma) film afişi resmiYeni pencerede açılır
www.sinemalar.com
Deal (Anlaşma) film afişi

Film, Budapeşte'de yaşayan iki kadın olan Anna ve Zsófi'nin hikayesini anlatıyor. Anna, başarılı bir iş kadını ve iki çocuk annesidir. Zsófi ise bir avukattır ve yeni bir hayata başlamak için Budapeşte'ye taşınmıştır.

Anna, bir proje için bir avukata ihtiyacı olduğunu öğrenir ve Zsófi'yi bulur. Zsófi, projeye katılmayı kabul eder ve Anna ile çalışmak için bir anlaşma yapar.

Ancak, Anna ve Zsófi'nin anlaşmaları, beklenmedik bir şekilde kişisel bir ilişkiye dönüşür. Anna, Zsófi'nin tutkulu ve özgür ruhundan etkilenir. Zsófi ise Anna'nın güçlü ve başarılı kişiliğinden etkilenir.

The Deal, güçlü kadın karakterlere sahip bir drama filmidir. Film, aşkın, arkadaşlığın ve ailenin önemini anlatıyor. Filmin konusu, izleyicileri düşündürüyor ve duygulandırıyor.

Filmin oyunculukları oldukça başarılı. Alexandra Borbély, Anna rolünde başarılı bir performans sergiliyor. Katalin Gyöngyössy, Zsófi rolünde de oldukça başarılı.

Filmin yönetmenliği de oldukça başarılı. Orsi Nagypál, filmin atmosferini ve duygusunu ustalıkla yansıtıyor.

The Deal, güçlü kadın hikayeleri sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir yapım. Film, izleyicilere keyifli ve düşündürücü bir deneyim yaşatacak.