100 Görüntülenme
Tim, Tim, Timsah
6.1 IMDB Puanı

Tim, Tim, Timsah

(Lyle, Lyle, Crocodile)
Kategori
Senaryo Bernard Waber, William Davies
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Tim, Tim, Timsah (Lyle, Lyle, Crocodile), Will Speck ve Josh Gordon tarafından yönetilen ve Will Speck, Josh Gordon ve Jonathan Tropper tarafından yazılan 2022 yapımı bir Amerikan canlı-aksiyon/animasyon müzikal komedi filmidir. Film, Bernard Waber'in aynı adlı 1965 çocuk kitabına dayanıyor. Filmin başrollerinde Shawn Mendes, Javier Bardem, Constance Wu, Scoot McNairy ve Winslow Fegley yer alıyor.
Tim, Tim, Timsah (Lyle, Lyle, Crocodile) film afişi resmiYeni pencerede açılır
www.beyazperde.com
Tim, Tim, Timsah (Lyle, Lyle, Crocodile) film afişi

Film, New York City'ye taşınan Primm ailesinin hikayesini anlatıyor. Aile, Josh adında yeni bir çocukla tanışır. Josh, aslında şarkı söyleyen bir timsah olan Lyle'dir.

Lyle, Primm ailesiyle hızla arkadaş olur. Ancak, Lyle'ın varlığı, mahalledeki bazı insanların dikkatini çeker. Bu insanlar, Lyle'ın tehlikeli olduğunu ve şehirden uzaklaştırılması gerektiğini düşünür.

Josh ve Primm ailesi, Lyle'ı korumak için harekete geçer. Aile, Lyle'ın iyi bir kalpli bir hayvan olduğunu ve mahalleye zarar vermek istemediğini kanıtlamak zorundadır.

Tim, Tim, Timsah, ailelere ve çocuklara yönelik sevimli bir filmdir. Film, arkadaşlığın önemini ve farklılıklara saygı duymayı öğretiyor. Filmin müzikleri de oldukça başarılı. Filmin şarkıları, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Filmin oyunculukları da oldukça başarılı. Shawn Mendes, Lyle rolünde başarılı bir performans sergiliyor. Javier Bardem, Josh'un babası Henry rolünde de oldukça başarılı. Constance Wu, Josh'un annesi Susan rolünde de oldukça başarılı.

Tim, Tim, Timsah, aile eğlencesi arayanlar için mutlaka izlenmesi gereken bir yapım. Film, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.