109 Görüntülenme
Under Wraps 2
4.6 IMDB Puanı

Under Wraps 2

(Under Wraps 2)
Yönetmen
Senaryo Josh A. Cagan
Under Wraps 2 2022 yılında gösterime giren bir Amerikan aile komedi filmidir. Filmi Alex Zamm yönetmiş ve senaryosunu Zamm ve William Robertson yazmıştır. Filmin başrollerinde Malachi Barton Christian J. Simon Sophia Hammons Jaden Newman Don Lake Ryan Newman ve India de Beaufort yer almaktadır.

Film ilk filmin devamı niteliğindedir ve Amy ve Jack'in Harold ve Chester'ı Mısır'a geri götürme çabalarını konu alıyor.

Filmin Özeti

Film Amy ve Jack'in Harold ve Chester'ı Mısır'a geri götürme çabalarıyla başlar. Amy ve Jack Harold ve Chester'ı bir müzeye teslim eder ancak Harold ve Chester müzeden kaçmayı başarır.

Amy ve Jack Harold ve Chester'ı bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Yolculuk sırasında Amy ve Jack Harold ve Chester'ın Mısır'da bir görevde olduğunu keşfederler.

Amy ve Jack Harold ve Chester'ı durdurmak için Mısır'a giderler. Mısır'da Amy ve Jack Harold ve Chester'ın planını durdurmak için yeni arkadaşlar edinirler.

Filmin Eleştirisi

Under Wraps 2 ilk filmin eğlenceli ve sevimli atmosferini koruyan bir devam filmidir. Film izleyiciyi baştan sona güldürecek ve eğlendirecek kadar eğlenceli bir hikaye sunuyor.

Filmin en güçlü yönlerinden biri karakterleridir. Amy Jack Harold ve Chester sevilen ve eğlenceli karakterlerdir. Film bu karakterleri izleyiciyi güldürecek ve eğlendirecek şekilde kullanıyor.

Filmin diğer güçlü yönlerinden biri de diyaloglarıdır. Diyaloglar oldukça eğlenceli ve akılda kalıcıdır.

Filmin zayıf yönlerinden biri bazı sahnelerin biraz fazla tahmin edilebilir olmasıdır. Bu bazı izleyiciler için filmi biraz daha az heyecan verici hale getirebilir.

Under Wraps 2 eğlenceli bir aile filmi arıyorsanız izlemenizi tavsiye edebileceğimiz bir filmdir. Film izleyiciyi baştan sona güldürecek ve eğlendirecek kadar eğlenceli bir hikaye sunuyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın