61 Görüntülenme
Cennete Bilet
6.1 IMDB Puanı

Cennete Bilet

(Ticket to Paradise)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ol Parker, Daniel Pipski
Cennete Bilet, 2022 yapımı bir romantik komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Ol Parker üstlenmiştir. Senaryosunu ise Ol Parker ve Daniel Pipski birlikte yazmışlardır. Filmin başrollerinde George Clooney ve Julia Roberts yer almaktadır.
Cennete Bilet film afişi resmiYeni pencerede açılır
www.beyazperde.com
Cennete Bilet film afişi

Film, boşanmış bir çift olan Ellie ve Jack'in hikayesini anlatıyor. Ellie, başarılı bir avukattır. Jack ise bir yazardır. Ellie ve Jack, evliliklerinin ilk yıllarında çok mutlu olurlar. Ancak, zamanla aralarındaki aşk azalmaya başlar. Sonunda, çift boşanmaya karar verir.

Boşanmadan sonra, Ellie ve Jack, kızları Lily'nin düğünü için Bali'ye giderler. Ellie, Jack'e karşı hala duygular beslemektedir. Jack de Ellie'ye karşı aynı duyguları beslemektedir. Ancak, çift, geçmişlerini geride bırakmak ve yeni bir sayfa açmak için çabalar.

Cennete Bilet, romantik komedi türünde başarılı bir yapımdır. Film, Ellie ve Jack'in aşkını, komik ve duygusal bir şekilde anlatmaktadır. Filmin oyunculukları, özellikle George Clooney ve Julia Roberts'ın performansları, oldukça başarılıdır.

Filmin Özellikleri

George Clooney ve Julia Roberts'ın başarılı performansları
Komik ve duygusal bir aşk hikayesi
Bali'nin muhteşem manzaraları
Filmi Kimler Beğenebilir

Romantik komedi filmlerini sevenler
George Clooney ve Julia Roberts hayranları
Bali'yi merak edenler

Cennete Bilet, romantik komedi türünde başarılı bir yapımdır. Film, Ellie ve Jack'in aşkını, komik ve duygusal bir şekilde anlatmaktadır. Filmin oyunculukları, özellikle George Clooney ve Julia Roberts'ın performansları, oldukça başarılıdır. Film, Bali'nin muhteşem manzaralarıyla da izleyicileri büyülemektedir