53 Görüntülenme
Darby and the Dead
5.6 IMDB Puanı

Darby and the Dead

(Darby and the Dead)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Becca Greene, Wenonah Wilms
Ödüller 1 ödül
Darby Harper, 17 yaşında, ölümden döndükten sonra ölüleri görebilen bir genç kızdır. Darby, bu yeteneğini kullanarak ölenlerin hayatlarını tamamlamasına yardımcı olur.

Bir gün, Darby'nin okulunun en popüler kızı olan Capri, bir saç düzleştirici kazasında ölür. Capri'nin ölümünden sonra, ebeveynleri onun 17. doğum günü partisini iptal etmeye karar verir. Ancak Capri, Darby'den ona yardım etmesini ve partinin planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar.

Darby, Capri'nin isteğini yerine getirmek için, ölümden dönen Capri ile birlikte harekete geçer. İkili, Capri'nin doğum günü partisini kurtarmak için türlü maceralara atılırlar.

Filmin Özellikleri

Ölümle barışma temalı
Doğaüstü gençlik komedisi
Riele Downs'un başarılı performansı
Auli'i Cravalho'nun sürpriz performansı
Filmi Kimler Beğenebilir

Ölüm temalı filmleri sevenler
Doğaüstü gençlik komedilerini sevenler
Riele Downs hayranları
Filmin Özgün SEO Uyumlu Tanıtım Yazısı

Ölümle Barışmak: Darby and the Dead

Darby and the Dead, ölümle barışma temalı bir doğaüstü gençlik komedisidir. Film, 17 yaşında, ölümden döndükten sonra ölüleri görebilen bir genç kız olan Darby'nin hikayesini anlatıyor.

Darby, ölümle yüzleşmek zorunda kalan bir karakterdir. Film, Darby'nin bu süreçte yaşadığı duygusal yolculuğu oldukça eğlenceli ve duygusal bir şekilde anlatıyor.

Filmin bir diğer önemli özelliği de, Riele Downs'un başarılı performansıdır. Downs, Darby rolünde oldukça inandırıcı bir performans sergiliyor.

Darby and the Dead, ölüm temalı filmleri sevenler ve doğaüstü gençlik komedilerini sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.