90 Görüntülenme
Joyride
6.1 IMDB Puanı

Joyride

(Joyride)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ailbhe Keogan
Film, bir yolculuk sırasında bir kamyoncuyla alay eden iki gencin hikayesini anlatıyor. Film, izleyicileri sonuna kadar gergin tutmayı başaran, sürükleyici bir gerilim filmi.

Filmin konusu, Fuller ve Lewis adlı iki gencin, Fuller'in kız arkadaşı olan Erin ile birlikte bir yolculuğa çıkmalarıyla başlar. Fuller, yolda sıkılmak için bir kamyoncuyla alay etmeye başlar. Ancak, Fuller'in yaptığı şaka, beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

Kamyoncu, Fuller'in şakasını kişisel olarak alır ve Fuller ve arkadaşlarına zarar vermeye karar verir. Kamyoncu, Fuller ve arkadaşlarının peşine düşer ve onları bir dizi ölümcül tuzağın içine çeker.

Joy Ride, izleyicileri sonuna kadar gergin tutmayı başaran, sürükleyici bir gerilim filmi. Film, özellikle kamyoncunun gizemli kimliği ve Fuller ve arkadaşlarının hayatta kalma mücadelesi izleyicileri meraklandırıyor.

Filmin oyunculukları oldukça başarılı. Paul Walker, Fuller rolünde başarılı bir performans sergiliyor. Steve Zahn, Lewis rolünde de oldukça başarılı. Leelee Sobieski, Erin rolünde de oldukça başarılı.

Filmin müzikleri de oldukça başarılı. Filmin müzikleri, gerilim atmosferini daha da güçlendiriyor.

Joy Ride, gerilim filmlerini sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir yapım. Film, izleyicileri sonuna kadar gergin tutmayı başaran, sürükleyici bir gerilim filmi.