48 Görüntülenme
Vengeance
6.8 IMDB Puanı

Vengeance

(Vengeance)
Kategori
Yönetmen
Senaryo B.J. Novak
Ödüller 1 ödül
Vengeance, 2022 yapımı bir aksiyon gerilim filmidir. Filmin yönetmenliğini Isaac Florentine üstlenirken, senaryosunu Mike Finch ve Chad St. John birlikte kaleme almışlardır. Filmin başrollerinde Jason Statham, Josh Hartnett, Jeffrey Donovan, Vilanelle, ve Toby Jones yer almaktadır.
Vengeance Film Afişi resmiYeni pencerede açılır
www.kitantik.com
Vengeance Film Afişi

Film, karısını ve kızını öldüren suçluları bulmak için intikam yemini eden bir adamın hikayesini anlatıyor. Film, Jason Statham'ın başrolünde olduğu, nefes kesen aksiyon sahneleriyle dolu bir yapım.

Filmin konusu, karısını ve kızını öldüren suçluları bulmak için intikam yemini eden bir adam olan Roman'ın etrafında dönmektedir. Roman, karısının ve kızının ölümünden sorumlu olan suçluları bulmak için her yolu denemektedir. Bu süreçte, Roman, suçluların peşinden Rusya'dan İngiltere'ye kadar uzanan bir yolculuğa çıkacaktır.

Filmin aksiyon sahneleri, izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmaktadır. Filmde, Jason Statham'ın dövüş sahneleri, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Ayrıca, filmin kovalamaca sahneleri de nefes kesicidir.

Vengeance, aksiyon ve gerilim filmlerini sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir yapımdır. Film, Jason Statham'ın başarılı performansı ve nefes kesen aksiyon sahneleriyle izleyicileri kendine hayran bırakmaktadır.

Filmin Özellikleri

Jason Statham'ın başarılı performansı
Nefes kesen aksiyon sahneleri
Karanlık ve sürükleyici bir hikaye
Filmi Kimler Beğenebilir

Aksiyon filmlerini sevenler
Jason Statham hayranları
Gerilim filmlerini sevenler