66 Görüntülenme
Viking Wolf (Vikingulven)
5.2 IMDB Puanı

Viking Wolf (Vikingulven)

(Viking Wolf)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Espen Aukan, Stig Svendsen
Viking Wolf (Vikingulven), 2022 yapımı bir Norveç korku ve gerilim filmidir. Filmi Stig Svendsen yönetmiştir. Filmin başrollerinde Liv Mjönes, Elli Rhiannon Müller Osborne, Arthur Hakalahti ve Sjur Vatne Brean yer almaktadır.
Viking Wolf (Vikingulven) film afişi resmiYeni pencerede açılır
asiabluray.com
Viking Wolf (Vikingulven) film afişi

Film, küçük bir Norveç kasabasında yaşayan 17 yaşındaki Thale'nin hikayesini anlatıyor. Thale, gizemli bir kurt tarafından ısırılır ve yavaş yavaş kurt adam olmaya başlar. Thale, yeni kimliğiyle başa çıkmaya çalışırken, kasabanın sakinleri de gizemli ölümlerle karşı karşıya kalır.

Viking Wolf, Norveç mitolojisinden ve folklorundan esinlenen bir filmdir. Film, kurt adamları, büyücülüğü ve doğaüstü güçleri konu alıyor. Film, izleyicileri hem korkutuyor hem de meraklandırıyor.

Filmin oyunculukları oldukça başarılı. Liv Mjönes, Thale rolünde etkileyici bir performans sergiliyor. Elli Rhiannon Müller Osborne, Thale'nin arkadaşı Ingebjørg rolünde de oldukça başarılı.

Filmin görsel efektleri de oldukça başarılı. Film, Norveç'in güzel doğasını ve karanlık atmosferini gözler önüne seriyor.

Viking Wolf, korku ve gerilim türünde başarılı bir yapım. Film, izleyicilere hem korku hem de heyecan yaşatıyor.

Filmin Özellikleri

Norveç mitolojisinden ve folklorundan esinlenen bir hikaye
Etkileyici oyunculuklar
Başarılı görsel efektler
Filmi Kimler Beğenebilir

Korku ve gerilim filmlerini sevenler
Norveç mitolojisine ve folkloruna ilgi duyanlar
Doğaüstü güçleri konu alan filmleri sevenler

Viking Wolf, Norveç'ten gelen başarılı bir korku ve gerilim filmi. Film, izleyicilere hem korku hem de heyecan yaşatıyor.